Календар

<< април 2017 >>

Н П В С Ч П С
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Супервайзор R&D Отопление, Шумен

moreобратно

Основна информация

Заглавие: Супервайзор R&D Отопление
Местоположение: Шумен
Заплата:
Тип: Постоянен

Супервайзор R&D Отопление

Във връзка с разширяването на дейността на наш клиент, търсим да назначим „Супервайзор” в Отдел „Изследване и развитие” в град Шумен.

Отговорности:

- Управлява и контролира процесите по оценка и одобряване на мостри;
- Извършва лабораторни тестове по разработени методики и изготвя анализи за тестваните уреди и материали;
- Координира и организира дейността свързана със сертифицирането на изделията;
- Изготвя и поддържа Инструкции за употреба на уредите;
- Координира и организира дейността свързана с изработването на сервизната документация на изделията;
- Създава и поддържа технически досиета на изделията;
- Изготвя и поддържа документацията на изделията в съответствие с фирмените процедури и нуждите на отдела.

Изисквания:

- Висше техническо образование-Електротехника или Електроника;
- Много добър писмен и говорим английски;
- Компютърна грамотност- MS Office, Corel Draw или друга графична програма са предимство;
- Умения за работа с ERP е предимство;
- Познания в областта на Cloud технологиите, Android и iOS системи;
- Познания в областта на Internet of things;
- Шофьорска книжка кат. Б

Компанията предлага:

- Отлични условия за работа и конкурентно възнаграждение;
- Пакет от допълнителни социални придобивки;
- Възможности за участие в програми за обучение и квалификация;
- Ръководен екип, който насърчава професионалното развитие, личностното израстване и взаимодействието между екипите;

Изпратете Вашето CV на английски език още днес на nikolay.dimitrov@adecco.com

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.

За да кандидатствате онлайн е необходимо да се регистрирате в нашата система AdeccoWeb. Ако не желаете да се регистрирате, моля препратете автобиографията си на посочения email адрес в обявата или се свържете с нас директно.

Сподели във: Share on Facebook

moreобратно

на горе на горе