Calendar

<< April 2017 >>

Su Mo Tu We Th Fr Sa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Супервайзор R&D Отопление, Шумен

moreback

Job details

Job title: Супервайзор R&D Отопление
Location: Шумен
Salary:
Job type: Постоянен

Супервайзор R&D Отопление

Във връзка с разширяването на дейността на наш клиент, търсим да назначим „Супервайзор” в Отдел „Изследване и развитие” в град Шумен.

Отговорности:

- Управлява и контролира процесите по оценка и одобряване на мостри;
- Извършва лабораторни тестове по разработени методики и изготвя анализи за тестваните уреди и материали;
- Координира и организира дейността свързана със сертифицирането на изделията;
- Изготвя и поддържа Инструкции за употреба на уредите;
- Координира и организира дейността свързана с изработването на сервизната документация на изделията;
- Създава и поддържа технически досиета на изделията;
- Изготвя и поддържа документацията на изделията в съответствие с фирмените процедури и нуждите на отдела.

Изисквания:

- Висше техническо образование-Електротехника или Електроника;
- Много добър писмен и говорим английски;
- Компютърна грамотност- MS Office, Corel Draw или друга графична програма са предимство;
- Умения за работа с ERP е предимство;
- Познания в областта на Cloud технологиите, Android и iOS системи;
- Познания в областта на Internet of things;
- Шофьорска книжка кат. Б

Компанията предлага:

- Отлични условия за работа и конкурентно възнаграждение;
- Пакет от допълнителни социални придобивки;
- Възможности за участие в програми за обучение и квалификация;
- Ръководен екип, който насърчава професионалното развитие, личностното израстване и взаимодействието между екипите;

Изпратете Вашето CV на английски език още днес на nikolay.dimitrov@adecco.com

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.

To apply online, you will have to register in our system AdeccoWeb. If you don't have time to go through the registration process, please forward your CV to the email specified in the job offer or contact us directly.

moreback

go to top go to top