Добавено на 1 month ago

Бояджия

Населено мястоOblast Plovdiv, Пловдив, Bulgaria PP Adecco

ПозицияStaff

Дата2019-10-01

КатегорияManufacturing and Production

Бояджия

                                                                                            Бояджия
Основни задължения:
  • Боядисване на различни части според определените стандарти и норми;
  • Попълване на необходимите документи за качество.

Основни изисквания:
  • Способност за точна и прецизна ръчна работа;
  • Внимание към детайла.

Позицията е подходяща за кандидати без опит.
Компанията предлага
  • Професионално обучение;
  • Отлични работни условия, осигурен транспорт от Пловдив, ваучери за храна.

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814

Последно преглеждани позиции