Добавено на 2 weeks ago

Супервайзор Бизнес Развитие – гр. Варна и прилежащ район

Населено мястоOblast Varna, Varna, Bulgaria PP Adecco

ПозицияSpecialist

Дата2019-11-01

КатегорияSales and Retail

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.
От името на нашия доверен клиент, „Лакталис България“ ЕООД, водещ производител на млечни продукти в Европа и света, търсим да назначим опитен служител на позиция:
Описание на длъжността:
Контрол и развитие на продажбите и бизнес отношенията на фирмата в поверения район, с цел постигане на поставените цели, увеличаване на продажбите и разширяване на пазарния дял на компанията.
Основните отговорности, предвидени за позицията са:
·   Контролира и организира изпълнението на плановете за продажби в поверения район, в съответствие с фирмената политика и пазарна стратегия;
·   Да осъществява регулярно по график, офисите, складовете и търговските обекти на  настоящи и потенциални клиенти, с цел постигане на най-добри резултати за развитието на асортимента и перфектно изпълнение на промоционалните планове;
·   Подготвя и контролира промоционалните планове и предложения за най-подходящ вид маркетинг подкрепа и промоции, съобразно особеностите на клиентите в района;
·   Участва в подготовката на годишния бюджет в съответствие с актуалните цели и съществуващи договори с клиентите в поверения му район.;
·   Провежда проверки в магазините за контрол на присъствието на асортимента, изпълнението на мърчандайзинг стандартите и изпълнението на рекламните споразумения с клиентите в поверения му район;
·   Предприема действия за оптимизиране на складовите наличности при клиентите в поверения му район;
·   Осигурява адекватното и планирано ценово позициониране на фирмения асортимент;
·   Контролира и координира своевременното събиране на вземанията от клиентите;
·   Изготвя подробни дневни, седмични и месечни отчети за продажбите на клиентите в поверения му район, протичането на промоционални активности, маркетингови активности на конкурентите, справки за ценовите нива, изразходваните служебни авансови средства, посещения при клиентите;
·   Изготвя и съгласува всички необходими оперативни документи, като формуляри за нов асортимент, промени в цените, рекламни участия, договори, анекси, допълнителни споразумения и др.
Нашите очаквания и изисквания към подходящите кандидати:
·   Предишен търговски опит като Регионален Супервайзор/Регионален търговски представител/Супервайзор Ключови клиенти, в сферата на бързооборотните стоки – минимум 2 години;
·   Търговска проницателност и преговорни умения;
·   Комуникативност, отговорност и организираност по отношение на работата;
·   Способност за работа без непосредствено набллюдение и контрол;
·   Фокус върху клиента, потреблението и марката;
·   Много добра компютърна грамотност – Microsoft Office /Excel, Word/, Gmail;
·   Владеене на английски език на работно ниво;
·   Активен шофьор, с чиста шофьорска книжка и възможност за интензивни пътувания.
Нашето предложение към вас:
·   Възможност за професионална реализация;
·   Коректни трудови взаимоотношения - постоянен трудов договор и пълно социално осигуряване;
·   Мотивираща заплата и след уточнен период – активиране на бонус, обвързан с резултатите;
·   Лаптоп, мобилен телефон, служебен автомобил;
·   Обучения и квалификация в страната и чужбина.
Ако отговаряте на изискванията, а описанието на позицията провокира интерес у вас - не пропускайте възможността да кандидатствате още днес!
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814/8.12.2014.

Последно преглеждани позиции