Добавено на 2 weeks ago

Спедитор

Населено мястоOblast Sofia, Sofia, Bulgaria PP Adecco

ПозицияSpecialist

Дата2020-07-27

КатегорияTransportation and Logistics

Спедитор

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света.
Към настоящия момент, за свой клиент, Адеко търси да назначи:

Спедитор

Основни задължения:

Осигуряване на товари за 5 броя МПС до 3,5 т., в качеството си на превозвач;
Проучва пазарните условия в областта на товароразтоварната и спедиторска дейност;
Изпълнява дейности свързани с осигуряване на поръчки за транспорт на комплектни, частични и групажни товари по шосе, на територията на страната и в чужбина;
Води преговори за осигуряване на поръчки, договаря цени за изпълнението им, изготвя оферти за поръчки за превоз;
Постоянна и ефективна бизнес комуникация с клиенти, осигуряващи товарите;
Участва в подбора и инструктажа на шофьорите;
Планира, организира, координира  и контролира работата на шофьорите;
Осъществява контрол на разходите, свързани с транспорта;
Указва пълно съдействие на шофьорите при възникнали затруднения или проблеми;
Организация, управлява, координира и контролира процеса по транспортиране на товарите;
Отчита изпълнението на поръчките за транспорт пред Управителя на фирмата – поръчка + ЧМР;
Комуникация с транспортни фирми и клиенти;
Следи движението на товарите и поддържа контакти с клиент и превозвач;
Разрешаване на възникнали проблеми при превозите;
Контролира изготвянето необходимите транспортни и търговски документи за конкретните сделки;
Разработва стратегии за навлизане на нови пазари и за стабилизиране на съществуващите.

Основни изисквания за длъжността:
Опит в сферата на транспорт, логистика и спедиция (около 3 години);
Отлични комуникационни умения;
Желание и амбиция за постигане на високи лични и фирмени резултати;
Английски език – работно ниво /владеене на още един е желателно/;
Умения за работа в екип;
Добре владеене на MS Office.

Компанията предлага:
Коректни трудово-правни и финансови взаимоотношения;
Дългосрочно кариерно развитие;
Стандартно работно време;
Възможност за бърз старт;
Принадлежност към успешна организация.

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014

Последно преглеждани позиции