Добавено на 1 month ago

Специалист качество и анализ на данни

Населено мястоOblast Plovdiv, Plovdiv, Bulgaria PP Adecco

ПозицияSpecialist

Дата2020-08-07

КатегорияQuality

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

Към настоящия момент Адеко търси да назначи за свой клиент:  Специалист качество и анализ на данни

Изисквания:
• Висше образование - с предимство техническо образование;
• Владеене на немски език – ниво В2
• Много добри компютърни умения
• Добри комуникативни умения.

Препоръчително:
• Опит в управление на качеството/анализ на данни;
• Владеене на инструменти /SPC, Power BI/;
• Владеене на английски – ниво В2
• Техническо образование.

Отговорности:
• Изготвяне/анализиране на статистики за качеството на текущите проекти – детайли, възли и уреди, съгласуване и въвеждане на коригиращи и превантивни мерки;
• Изработване и периодична актуализация на статистики, инструкции, планове за контрол и други документи;
• Въвеждане на нови методики/програми за проверка и контрол на детайли, възли и уреди;
• Участие в нови проекти - изготвяне и следене на документи, статистики и превантивни мерки в областта на качеството;
• Други задачи в областта на осигуряване на качеството.
Компанията предлага:
• Трудов договор
• Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
• Здравословни и безопасни условия на труд;
• Вътрешно фирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури;
• Допълнително здравно застраховане;

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814

Последно преглеждани позиции