Добавено на 2 years ago

Инженер-конструктор

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2022-04-01

ИндустрияEngineering and Technical

За наш клиент, утвърдена компания в сферата на производство и търговия на конектори, приложими в автомобилната, телевизионната и аудио техника, както и на специална инструментална и технологична екипировка, търсим да назначим Инженер Конструктор.

Отговорности:

  • Проектира и конструира специална инструментална и технологична екипировка – пресформи, щанци, приспособления и апарати за монтаж на конектори

  • Участва при разработването и внедряването на конструктивни и технологични разработки, усвояването на нова техника, технологии и материали, при проектиране на ново нестандартно оборудване, приспособления и инструменти за автоматизиране и механизиране на производството, при монтажа и изпитванията и настройка на опитните или нови производства

  • Осигурява съответствие на разработените конструкции на инструменталната екипировка с изискванията на държавните стандарти, технически условия, най-икономична и ефективна технология на производството и нормите за техника на безопасност

  • Прави пълни изчисления, обвързва взаимно отделните елементи на конструкцията и дава завършен вид на конструктивната документация на инструменталната екипировка

  • Прави скици на детайли от натура

  • Участва при приемането на ново оборудване, изработено извън дружеството

  • Упражнява системно авторски контрол на произвежданата инструментална екипировка, като при дефекти или незадоволително качество прави предложения за отстраняването им

Изисквания:

  • Висше образование – техническо, машинен инженер, като „Технология на машиностроенето и металорежещи машини”, „Машиностроителна техника и технологии”, „Мехатроника” и „Автоматизация на производството”

  • Познания и умения за методите за проектиране и  принципите на работа на инструменталната екипировка (шприцформи и щанцови инструменти), специална инструментална и технологична екипировка, апарати и приспособления; Работа с технически чертежи

  • Изисквания за компютърни умения - CAD/CAM системи за проектиране (Auto Cad, SolidWorks); MS Office: Word, Excel, Outlook, PowerPoint

  • Английски език на работно ниво /работа с техническа документация и кореспонденция/

Фирмата предлага:

  • Възможност за придобиване на нови знания и професионално развитие в утвърдена компания

  • Дългосрочни и коректни трудови взаимоотношения

  • Работа в млад, енергичен и мотивиран екип от специалисти

  • Социални придобивки

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете актуална автобиография. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната агенция по заетостта №1814/8.12.2014