Добавено на 2 years ago

Младши координатор екип - по заместване (Samsung проект)

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаStaff

Дата на добавяне2022-02-21

ИндустрияMarketing and Media

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света. Към настоящия момент.
Адеко търси да назначи за проект на свой партьор – Samsung – един от най-големите производители на електроника в света:

Задължения и отговорности:
- Организира и координира работата на хората в екипа, като осигурява изпълнението на заложените цели и дейности;
- Изготвя кампанийни и регулярни седмични и месечни отчети на английски език, относно дейността на екипа, активностите на пазара и др.;
- Проактивно търси възможности за подобрения в процеса на работа и резултатите;
- Събира, систематизира и анализира постъпилата информация;
- Постоянно се информира и наблюдава всички новости и пазарни тенденции в бранша.
- Съдейства за правилното протичане на заложените дейности;
- Насочва и консултира членовете на екипа;
- Обобщава проблеми, предложения, подобрения и други оперативни въпроси;
- Мениджмънт на рекламни материали (дистрибуция, планиране, обобщаване/отчетност);
- Води и развива документация, изисквана от компанията;
- Изпълнява и други задачи, дадени от прекия ръководител;
- Спазва срокове и поставя приоритети, в зависимост от стратегията на компанията.
Изисквания за заемане на длъжността:
- Висше образование. Образование в направления икономика и стопанско управление се счита за предимство;
- Английски език – писмено и говоримо минимум B2;
- Трудов стаж -минимум 3 години;
- Добри комуникативни, презентационни и умения за работа при увеличено натоварване;
- Аналитични умения;
- Способност за работа в променяща се среда;
- Добро ниво на ползване на Microsoft office продукти - Excel, Word, Power Point, Outlook;
- Предишен опит на подобна позиция, опит в областта на трейд маркетинг, BTL маркетинг и продажби се счита за предимство;
- Предишен опит в работа с хора и управление на екипи се счита за предимство;
- Способност за работа в променяща се среда.
Какво предлагаме:
- Трудов договор
- Добро възнаграждение и възможност за допълнителни социални придобивки;
- Ясна и справедлива система за оценка на трудовото представяне, обвързана със заплащането;
- Възможност да бъдете част от международна компания, която е безспорен световен лидер в сферата си;
- Реални възможности за професионално развитие и кариерно израстване;
Моля, към кандидатурата да бъде прикачена и ваша актуална снимка.
В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814.