Добавено на 10 months ago

Инспектор по качеството (ОТК)

Населено мястоOblast Plovdiv, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2023-06-06

ИндустрияQuality

За наш доверен клиент - производствена компания в областта на автоматизацията, инженерния дизайн, роботиката и автомобилостроенето , търсим на назначим ИНСПЕКТОР ПО КАЧЕСТВОТО (ОТК):

Отговорности:

•    Ръководи цялостната дейност по осъществяване на контрол на качеството върху производството.
•    Осъществява контрол за спазване на стандартите за качество на продукцията и влаганите в нея суровини.
•    Създава и поддържа информационна система за съществуващите стандартизационни документи, свързани с изискванията за качество на продукцията на предприятието.
•    Анализира причините за производствената некачествена продукция и предлага мерки за отстраняването им.. Контролира внедряването и качеството на нови продукции.
•    Предлага въвеждането на нови системи за подобряване на качеството на произвежданата продукция.

Изисквания:

•    Висше техническо образование - "Измервателна техника и апарати" или техническо образование (Механотехникум, Електротехникум).
•    Личностни изисквания: отговорен, прецизен, взискателен, наблюдателен, дисциплиниран, уравновесен,с аналитично мислене, целеустремен, ориентиран към срокове, лоялен.
•    Компетентност по Microsoft Office (SolidWorks);
•    Познания в нормативните актовете за стандартизация и изискванията за качество на производството.

Компанията предлага:

•    Възможност да се развивате в високотехнологична компания с високи стандарти на работа и международен пазар;
•    Едносменен режим на работа;
•    Коректно и редовно заплащане.
•    Отлични условия на труд, работно облекло и др;
Изпратете своята автобиография още днес!
Всички данни, предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.
Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.