Добавено на 1 year ago

РЕГИОНАЛЕН СУПЕРВАЙЗЪР ПРОДАЖБИ /Традиционна Търговия/

Населено мястоOblast Ruse, Bulgaria

Нивo на позициятаManager

Дата на добавяне2022-07-20

ИндустрияSales and Retail

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

Нашият клиент е „ПРЕСТИЖ-96“ – един от най-големите производители в хранително-вкусовата индустрия в България и пазарен лидер във всички категории, в които оперира: бисквити, вафли и мини кейкове с марките Траяна, Мираж, Хипер, Ная, Роден Край, Троя, Споко, ПРЕСТИЖ Мюсли, Насладки и Wellness. Продуктите на компанията присъстват в 99% от магазините в България, а през последните години компанията развива успешна експортна стратегия, в резултат, на която продукти с марката ПРЕСТИЖ се продават в над 30 държави по целия свят. За ПРЕСТИЖ работят над 550 човека, за които повод на гордост е и високата социална ангажираност на компанията с фокус върху децата и младите хора на България, тяхното образование и активен начин на живот.

Във връзка с разширяване на дейността на нашия клиент, търсим динамичен и отговорен професионалист, който да заеме длъжност:

РЕГИОНАЛЕН СУПЕРВАЙЗЪР ПРОДАЖБИ
Традиционна Търговия

Основни изисквания и отговорности:

  • Отговаря за развитието на продажбите и дистрибуцията в поверения му регион чрез управление на екип от търговски представители;
  • Отговаря за развитие на пазарния дял в региона;
  • Координира, контролира и отговаря за спазването и прилагането на търговската политика от дистрибуторите в региона, за който отговаря;
  • Подпомага дейността на дистрибутора с цел налагане на марките и продуктите и увеличаване на продажбите в региона;
  • Отговаря посредством екипа си за изграждане и надграждане на нумеричната дистрибуция на всички продукти от портфолиото;
  • Увеличава броя на активните клиенти в региона;
  • Отговаря за изпълнението на мърчандайзинг стандартите на компанията;
  • Организира и контролира работата на екип от търговски представители;
  • Отговаря за обучението и развитието на екипа – организира и провежда регулярни месечни срещи;
  • Отговаря за регион Русе, Плевен, Велико Търново

Изисквания за заемане на длъжността:
  • Минимум средно образование;
  • Опит на ръководна търговска позиция в бързооборотния сектор – мин. 3 години;
  • Компютърна грамотност: MS Office, Еxcel – на много добро ниво;
  • Отлични комуникативни умения;
  • Умения за управление на хора;
  • Инициативност и умения за справяне в критични ситуации;
  • Готовност за работа в динамична среда;
  • Свидетелство за правоуправление на МПС;

Компанията предлага:
  • Възможности за развитие в утвърдена компания с професионални стандарти на работа;
  • Фирмено обучение;
  • Отлични условия на работа, мотивиращо възнаграждение и бонуси при постигане на поставените цели;
  • Служебен автомобил, лаптоп и телефон.

В случай, че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си още днес!

Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014