Добавено на 1 year ago

Сортировач на 4 часа /7.30 - 11.30ч./

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаStaff

Дата на добавяне2023-02-22

ИндустрияTransportation and Logistics

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси.
За нашият партньор - DHL, ние търсим служители за позицията:

Задължения:
  • Сортиране на куриерски пратки в Логистичния център и подготовката им за транспортиране;
  • Записвате информация върху товарителници, опаковъчни листа, списъци с пратки и други документи;
  • Изисквания:
  • Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
  • Желание за работа в динамична среда;
  • Отговорно отношение към поверените пратки.

Ние предлагаме:
  • Заетост : понеделник - петък от 07.30 до 11.30ч. ;
  • Трудов договор;
  • Ваучери за храна;
  • Работа в млад и енергичен екип;
  • Локация - Района около Летище София.