Добавено на 1 year ago

Сервизен инженер медицинска апаратура

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2022-08-04

ИндустрияEngineering and Technical

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

Нашият клиент е „Bikomed Ltd.“ – специализиран в дистрибуцията на медицински изделия, инструменти и хирургически продукти и официален дистрибутор на американската компания „ALCON” – лидер в производството на офталмологични продукти.

Във връзка с разширяване на дейността на нашия клиент, търсим динамичен и отговорен професионалист, който да заеме длъжност:

Основни задължения:

•    Извършва планова профилактика на апаратура за офталмология по график и съгласно условията на съответния договор, както и ремонти при спешни повиквания.
•    Тества ремонтираните инструменти във всичките им функции и демонстрира, че работят според спецификациите.
•    Инсталира подобрения и актуализации и обучава клиентите за последващи предимства и промени.
•    Поддържа високо ниво на комуникация с клиенти, както и със служителите, отговарящи за продажбите в съответния регион, с цел своевременно удовлетворяване на нуждите на клиентите.
•    Подпомага поръчката на резервни части.
•    Отговаря за поддържането на минимални количества резервни части и гарантира, че са налични необходимите ресурси (части, инструменти и т.н.) за успешното обслужване на заявки на клиенти.
•    Предоставя обратна връзка на специалистите по продажбите и ръководството и ги информира за всякакви възможности за постигане и/или надхвърляне на целите на компанията. Обратната връзка може да включва информация за клиента и информация за пазара, получена чрез контакт с клиенти.
•    Осъществява контакти с ръководители и специалисти от лечебните заведения на територията на страната;

Изисквания за заемане на длъжността:

•    Завършено висше техническо образование - спец. Машинно инженерство или Автоматизация; Инженер по медицинска апаратура е предимство;
•    Опит на подобна позиция не е задължителен;
•    Владеене на английски език – добро ниво;
•    Компютърна грамотност: MS Office, Еxcel, Power Point – добро ниво;
•    Отлични комуникативни умения;
•    Готовност да работи в екип, кооперативност;
•    Гъвкавост, енергичност;
•    Готовност за пътуване на територията на страната, както и за обучения в чужбина (два пъти годишно);
•    Свидетелство за правоуправление на МПС;

Компанията предлага:

•    Възможности за развитие в утвърдена компания с професионални стандарти на работа;
•    Задълбочено фирмено обучение;
•    Атрактивно възнаграждение;
•    Допълнителни социални придобивки.

В случай, че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си още днес!

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014