Добавено на 1 year ago

Инженер качество

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2022-09-08

ИндустрияQuality

За наш доверен клиент, производство на медицинско оборудване, търсим да назначим Инженер качество.
Основни отговорности:
  • Входящ контрол на постъпващите суровини и материали
  • Изходящ контрол на произведените изделия и обобщава и анализира предадената от oтговорниците Изходящ контрол първична документация – доклади, чек-листове, свързани с качествения контрол на готовата продукци
  • Извършва анализ на допуснатите несъответствия и брак в производството, води статистика за пропуските и  несъответствията, допуснати от изпълнителите на съответните операции
  • Комуникира с клиента по отношение на получени от него несъответствия
  • Съгласува и изработва документи за контрол на качеството, в т.ч. досиета на изделията Process flow, PFMEA, QP , VP, VR, DMRI/, check- list, спесификации

Изисквания:
  • Висше техническо образование (инженер) и завършени обучения по управление на качеството
  • Свободно владеене на английски език. Свободно ползване на електротехнически термини
  • Високи способности за концентрация, аналитично мислене, коректност, отговорност

Компанията предлага:
  • Конкурентно възнаграждение
  • Фирмени обучения
  • Социални придобивки
  • Работа в опитен и приятен екип

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Всички данни, предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.
Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.