Добавено на 1 year ago

Специалист бизнес продажби

Населено мястоOblast Plovdiv, Bulgaria

Нивo на позициятаStaff

Дата на добавяне2023-01-03

ИндустрияSales and Retail

За наш доверен клиент, търсим да назначим Специалист бизнес продажби за град Пловдив:

Отговорности:

•    Идентифицира нови/потенциални клиенти с цел разширяване на търговската мрежа от клиенти.
•    Поддържане на съществуващото клиентско портфолио.
•    Комуникира с клиенти, като им предоставя необходимата информация.
•    Подготвя бизнес оферти, води преговори, изготвя договори и координира изпълнението им.
•    Следи нивото на удовлетвореност на клиентите и дава обратна връзка и идеи за развитие през целия цикъл на продажбата.

Изисквания:

•    Личност, ориентирана към продажбите и резултатите, с търговско отношение и екипен дух.
•    Предишен търговски опит с клиенти - 1-2 години опит в B2B пазара.
•    Силни комуникационни и презентационни умения;
•    Висше образование.
•    Умения за водене на преговори.

Компанията предлага:

•    Работа в развиваща се компания.
•    Добри условия на труд и възнаграждение.
•    Въвеждащо обучение и развитие на професионалните умения.
•    Възможност за кариерно развитие;
Изпратете своята автобиография още днес!
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.