Добавено на 1 month ago

Строителен инженер

Населено мястоSofia grad, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2024-03-29

ИндустрияEngineering and Technical

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.
За наш доверен клиент, фирма предоставяща услуги в сферата на инвестиционното проектиране, по част строителни конструкции, търсим да назначим:

Ключови отговорности:
  • Изготвяне на подробни конструктивни изчисления на сгради и съоръжения;
  • Изготвяне на технически и екзекутивни проекти по част конструктивна;
  • Подготовка и окомплектоване на техническа документация;
  • Изготвяне на количествени сметки;
  • Комуникация с проектанти по другите части, изпълнители, надзор и др.
  • Упражняване на авторски надзор по време на строителния процес.

Ключови изисквания:
  • Висше строително-инженерно образование (ССС/ПГС), профил „Конструкции“;
  • Предишен проектантски опит е предимство;
  • Практически умения за работа със специализиран изчислителен софтуер – Tower7 или друг;
  • Познаване и работа с нормативната база и изискванията за изготвяне на конструктивни проекти;
  • Отлични познания по AutoCad. /Предимство са познания и работа с програмен продукт AUTODESK REVIT и/или ALLPLAN/;
  • Обективна преценка и организация на възложените задължения;
  • Умения за спазване на зададените срокове.

Какво предлагаме:
  • Ваучери за храна – 150лв.;
  • Допълнително здравно и пенсионно осигуряване;
  • Възможност за развитие и работа по интересни и атрактивни проекти;
  • Работа в млад, мотивиран и отговорен колектив;
  • Подходяща и динамична среда за развиване и изграждане на професионални качества в сферата.

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814 от дата 08.12.2014 г.