Добавено на 5 months ago

Full Stack Developer

Населено мястоSofia grad, sofia, Bulgaria PP Adecco

ПозицияSpecialist

Дата2019-01-09

КатегорияIT and Telecommunications

Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

За наш клиент, водеща компания в  сферата на автомобилна електроника, търсим:

Отговорности:

• Проектиране, изграждане и модифициране на вътрешни онлайн услуги;

• Планиране, оценяване и спазване на поставените срокове;

• Представяне и обсъждане на решения с отговорните лица.

Изисквания:

• Владеене на Python и Django;

• Опит с релационни бази данни (желателно PostgreSQL);

• Опит HTML/Javascript/Bootstrap/SASS;

• Опит с Git;

• Опит с RabbitMQ/MQTT е предимство;

• Опит с Django REST Framework, Angular/React/Vue или друг SPA framework е предимство;

• Владеене на английски език – писмено и говоримо;

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете актуална автобиография. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната агенция по заетостта №1814/8.12.2014

Последно преглеждани позиции