Добавено на 2 months ago

Мениджър Ключови клиенти

Населено мястоOblast Plovdiv, Bulgaria

Нивo на позициятаManager

Дата на добавяне2021-03-24

ИндустрияManufacturing and Production

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.
Към настоящия момент Адеко търси да назначи за свой клиент:
Основни задължения:
• Поддържане на връзка с ключови клиенти – национални вериги (хранителни, аптекарски и др.);
• Предоговаряне на условия и въвеждане на допълнителни продукти от портфолиото (козметика в различни ценови класове);
• Създаване на маркетингов календар и план на промоционални активности;
• Извършване на анализ на продажбите и създаване на стратегии;
• Управление на екип от 7 мърчандайзера
Основни изисквания:
• Опит на сходна позиция – минимум 3г.;
• Опит при работа с национални и международни вериги
• Висше икономическо образование;
• Отлични организационни умения;
• Отлични аналитични и комуникационни умения;
• Отлични лидерски качества;
В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814.