Добавено на 1 week ago

Оператор въвеждане на данни - временен проект

Населено мястоOblast Sofia, Sofia, Bulgaria Staffing Adecco

ПозицияStaff

Дата2020-03-26

КатегорияSales and Retail

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света.

За наш клиент – един от световните лидери, производители и дистрибутори на тютюневи изделия - British American Tobacco, Адеко търси да назначи:
Вашите задължения включват:
Въвеждане на данни  в базатана компютърната система;
Изготвяне на справки-извлечения от базата данни при поискване от прекия ръководител по определени показатели;
При необходимост извършване на корекция на въведените данни;
Следене за правилната обработка на въведените данни;
Правене на архив на въведените данни и съхраняване на архивните файлове;
Даване на поръчки за доставка на магнитни носители и други консумативи, които са необходими.

Изисквания:
Средно образование;
Добра компютърна грамотност;
Добра и ефективна комуникация;
Способност за нестандартно мислене;
Умение да спазва срокове и да работи под напрежение.

Предложение:
Работно време : от понеделник до петък ;
Заетост за около 6 месеца;
Трудов договор (пълни осигуровки);
Бърз старт при одобрение;
Локация - базата се намира в близост до магазин "МЕТРО" на бул. Цариградско Шосе метростанция Интер Експо Център (10-15 мин. пеша), има и други видове транспорт;
Отлични условия на труд, приятен и сплотен екип.

Ще се свържем с всички одобрени кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814/08.12.2014г.

Последно преглеждани позиции