Добавено на 10 months ago

Сервизен техник на водни помпи

Населено мястоOblast Plovdiv, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2023-06-02

ИндустрияManufacturing and Production

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.
От името на наш клиент, търсим: Сервизен техник/Електромонтьор
Основни задължения:

• Поддръжка и ремонт на водни и дренажни помпи, шламови помпи и др.
• Да извършва периодични прегледи, текущи, основни и аварийни ремонти на оборудването;
• Водене на дневниците за отстраняване на повреди;
• Предлага и извършва подобрения на оборудването.
Изисквания:

• Завършено средно/висше техническо образование - електро или механичен профил;
• Опит в поддръжката на електрическа и/или хидравлична инсталация;
• Познания в областта на механиката и електрониката;
• Умение за разчитане на електрически, пневматични и хидравлични схеми на съответните съоръжения;
- Шофьорска книжка, кат.
Компанията предлага:

• Отлични условия на работа в динамична среда;
• Работа в млад и енергичен екип;
• Осигурено работно облекло;
• Работно време от понеделник до петък ( 9-17ч.).
В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814