Добавено на 4 weeks ago

Инженер-дизайнер на охладителни системи

Населено мястоOblast Plovdiv, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2021-03-19

ИндустрияEngineering and Technical

За наш клиент, търсим да назначим - световен лидер в производството на охладителна техника, търсим да назначим Инженер-дизайнер към Cooling Technology
Изисквания:

•Висше техническо образование – в областта на хладилната техника или машиностроенето;
•Много добри компютърни умения – MS Office;
•Добро владеене на немски или английски език - минимум В2
Основни задължения:

•Участва в разработването на технически решения в рамките на развойни проекти.
•Отговаря за разходите, качеството, сроковете и функционалните характеристики на компоненти, възли и уреди.
•Разработва охладителни технологични системи, които да отговарят на клиентски изисквания, вътрешни и международни стандарти.
•Участва в работата с различни платформи за уреди.
•Отговаря за функционалността на охладителната система и интегриране на хладилните компоненти в продуктови проекти или платформени решения.
•Участва в непрекъснатия процес на подобрения на хладилните решения.
Ние предлагаме:

•Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
•Участие в глобални и международни екипи;
•Здравословни и безопасни условия на труд;
•Допълнително здравно застраховане;
•Социални придобивки.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.
Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.