Добавено на 1 month ago

Експерт оценка на щети с немски език

Населено мястоSofia grad, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2021-08-19

ИндустрияFinance and Accounting

За един от нашите доверени клиенти - една от най-големите застрахователни компании, ние търсим експерт оценка на щети с немски език.
Експертът
отговаря за цялостния процес по ликвидацията на една щета – от момента на регистрация на застрахователното събитие до финалното разрешаване на случая.

Отговорности:

• Осъществяване на първоначален контакт с клиенти при регистрацията на щети
• Анализ, обработка и разрешаване на различни застрахователни случаи
• Разследване на искови молби
• Вземане на решение дали щетата подлежи на обезщетение, съобразно условията по полицата
• Контакт с клиенти или трети страни (брокери, работодатели, други застрахователни компании, местни институции)
• Събиране и съхраняване на данни за искове
• Работа със специфичен софтуер за обработка и съхранение на данни

Изисквания:

• Високо ниво на владеене на писмен и говорим немски език – C1
• Отлични комуникационни умения
• Способност за ефективно приоритизиране на задачите
• Умение за работа както самостоятелно така и в екип
• Компютърна грамотност и опит с MS Office
• Опит в сферата на обслужването на клиенти ще бъде считан за предимство

Допълнителни придобивки:

• Професионална сертификация
• Годишен отпуск - 25 дни
• Възможност за работа от вкъщи
• Луксозна здравна и стоматологична застраховка
** Допълнителни 230 лв на месец: 50 лв ваучери за храна + 180 лв., които всеки служител избира за какво да използва (карта за гориво, карта за транспорт, Multisport карта, подаръчни ваучери за молове, допънително здравно осигуряване за семейство)

Ако искате да бъдете част от тази уникална атмосфера на взаимно уважение и професионална амбиция, очакваме с нетърпение да получим вашето CV днес!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.