Добавено на 11 months ago

Търговски сътрудник

Населено мястоSofia grad, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2023-04-24

ИндустрияSales and Retail

За наш клиент - компания с дългогодишен опит във вноса и дистрибуцията на суровини за хранителната индустрия, търсим да назначим Търговски сътрудник.
Основни отговорности:
  • Поддържа търговска кореспонденция с доставчици, транспортни фирми и клиенти;
  • Договаря цени и условия с партньорите на фирмата в чужбина;
  • Организира логистиката по доставка на суровините;
  • Обработва входяща и изходяща търговска  документация;
  • Активно участва в разработването на стратегии за продажби на фирмата;

Изисквания към кандидатите:
  • добро ниво на английски език ( писмено и говоримо), необходимо за комуникация с чуждестранни партньори по телефон и ел.поща;
  • опит с обработка на търговски и счетоводни документи
  • добри компютърни умения и познаване на MS office
  • комуникативност, отговорност, методичност и организационни умения;
  • активен шофьор кат.В

Компанията предлага:
  • Коректно възнаграждение и заплащане, обвързано с конкретните резултати;
  • Предизвикателна работа среда, осигуряваща възможности за професионална реализация и развитие;
  • Работа в сплотен и отговорен колектив с опция за дългосрочно развитие в компанията

Изпратете своята автобиография още днес!
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.