Добавено на 2 years ago

Старши специалист Човешки ресурси

Населено мястоSofia grad, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2022-03-23

ИндустрияHuman Resources and Recruitment

Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. По тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция, съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

За наш доверен клиент в момента търсим да назначим Старши специалист Човешки ресурси, който да се присъедини към екипа им.

Задължения и отговорности:

•    Поддържа връзки и осигурява информация за изчисляване на възнагражденията с външните фирми-контрагенти
•    Участва в изготвянето на бюджета за разходите за персонал
•    Калкулира годишните бонуси на служителите, прилагайки утвърдената бонусна схема;
•    Изготвя и поддържа лични досиета на служителите;
•    Участва в изготвянето на вътрешната документация – договори, заповеди, служебни бележки, разписване на процедури, инструкции
•    Подпомага процеса на подбор, назначение и обучение на персонала;
•    Създава всякакви видове отчети и справки, свързани с броят на персонала, възнагражденията и придобивките, текучеството и други;

Изисквания:

•    Висше образование в сферата на Управление на човешките ресурси, Бизнесадминистрация, Стопанско управление, Икономика, Счетоводство;
•     Минимум 3 година опит в областта на човешките ресурси и труд и работна заплата, предимство от производствена компания;
•    Познаване на трудовото законодателство и прилагането му
•    MS Office – Word, Excel, Power Point
•    Умения за работа в екип, организационни умения, инициативност, аналитични умения, прецизност и работа с цифри
•    Английски език на много добро работно ниво

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.