Добавено на 2 years ago

Куриер - Сортировач

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаStaff

Дата на добавяне2022-04-13

ИндустрияTransportation and Logistics

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни.
За нашият доверен партньор DHL- водещият глобален бранд в логистичната индустрия. Дивизиите на компанията предлагат несравними по качество вътрешни и международни доставки на колети, решения за електронната търговия, експресен въздушен транспорт, както и сухопътен, въздушен и морски транспорт за веригата на доставки за промишлеността, ние търсим служители за позицията:
Задължения:
- Сортиране на куриерски пратки в Логистичния център и подготовката им за транспортиране;
- Записвате информация върху товарителници, опаковъчни листа, списъци с пратки и други документи;
- Извършване на куриерска дейност след сортиране на пратките.
Изисквания:
- Добро познаване на гр. София;
- Активен шофьор – категория „Б“;
- Основно ниво на английски език;
- Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
- Желание за работа в динамична среда;
- Отговорно отношение към поверените пратки.
Ние предлагаме:
- Работно време: понеделник - петък;
- Трудов договор;
- Работа в млад и енергичен екип;
- Локация - Района около Летище София.
Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814 от дата 08.12.2014 г.