Добавено на 1 year ago

Спедитор

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2023-04-12

ИндустрияTransportation and Logistics

Спедитор

За наш клиент - транспортно логистична компания, търсим да назначим Спедитор:

Отговорности:

•    Организира международни автомобилни превози.
•    Умения за изграждане и поддържане на дългосрочни взаимоотношения с бизнес клиенти.
•    Договаря цени и условия за осъществяване на транспорти.
•    Обработка на документи и контрол за спазването на разпоредбите за труда на шофьорите и фирмените правила.
•    Проследяване и извършване в срок на доставките и бързо разрешаване на възникнали с тях трудности.
•    Изготвяне на товарни планове, маршрути и срокове за изпълнение на всяка заявка.
•    Подпомага движението на документите и информацията, изготвя справки.

Основни изисквания:

•    Умение за водене на преговори, договаря цени и условия за осъществяване на международни превози с доставчици.
•    Опит на подобна позиция (ще се счита за предимство).
•    Опит в работата с товарни борси като Тимоком и познаване на пазара.
•    Владеене на английски език.
•    Компютърна грамотност и внимание към детайла.
•    Базови познания на устройството на влекачи и полуремаркета, размери и товароносимост.
•    Отлични организационни умения и способност за работа под напрежение.
•    Опит в управлението и комуникацията с шофьори се смята за предимство.

Компанията предлага:

•    Въвеждащо обучение и възможност за кариерно развитие в бързо развиваща се компания.
•    Трудов договор и осигуровки на пълен работен ден.
•    Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати.
•    Много добри условия на работа, малък и сплотен екип.
•    Месторабота в Казичене / гр.София.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.