Добавено на 1 year ago

Административен специалист с немски или френски език

Населено мястоSofia grad, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2023-04-11

ИндустрияCall Centre and Customer Service

The Adecco Group е световният лидер в сферата на човешките ресурси и е една от компаниите в листата на Global Fortune 500. В Adecco ежедневно свързваме над 700 000 души от 60 държави по света с възможности за работа при водещи и проверени работодатели. Но нашата цел надхвърля просто да намираме нова работа за хората – нашата цел е да помогнем на Вас да откриете пълноценна работа, идеалната позиция, на която ще правите това, което обичате. А това не е просто работа за нас, това е нашата страст!

За наш клиент, международна компания, търсим да назначим - Административен специалист с немски или френски език.

Изисквания към кандидатите:

•    Отлично владеене на немски или френски - писмено и говоримо
•    Добро владеене на англйски език
•    Добри комуникативни умения

Задължения и отговорности:

•    Комуникация с клиенти
•    Работа с документи и база данни
•    Следене за качеството на обслужването

Компанията предлага:

•    Много добра стартова заплата
•    Отлични условия на труд
•    Въвеждащо обучение и последващи професионални обучения
•    Възможност за професионално развитие

Изпратете своята автобиография още днес!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.