Добавено на 1 year ago

Работник - товаро-разтоварна дейност в склад за готова продукция

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаStaff

Дата на добавяне2022-10-10

ИндустрияManufacturing and Production

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света.
Към настоящия момент,  наш доверен партньор  са “Монделийз България“ ЕООД е част от най-големият многонационален производител на сладки изделия в света – “Mondelez International” ,  които се разпространяват в повече от 160 страни.
Поради разширяване на производството в завода в Казичене с нова мощност, търсим мотивирани кандидати за позиции:
Ние предлагаме:
- Атрактивна стартова заплата и бонус система;
- Осигурен транспорт и храна безплатно за всяка смяна;
- Допълнителна здравна застраховка и Застраховка трудова злополука;
- Мултиспорт карта;
- Коледни и Великденски бонуси;
- Безплатни продукти, които се предоставят веднъж на тримесечие.
Основни отговорности:
- Работи по указание на началника на склад;
- Участва в товаро-разтоварителните дейности по прехвърляне на готовата продукция от производството в склада;
- Товари и разтоварва стоките за експорт и внос съгласно указанията на началника на склада относно тяхното количество и вид;
- Товари закупените стоки на клиентите на фирмата съгласно указанията на началника на склада;
- Следи за точния вид и точното количество на стоките, които товари или разтоварва в склада.
Изисквания към кандидатите:
- Средно или основно образование;
- Способност за работа в екипна среда;
- Внимание към детайла;
- Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
- Умение за работа в динамична среда.