Добавено на 11 months ago

Специалист бизнес продажби

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2023-05-17

ИндустрияSales and Retail

За наш доверен клиент – транспортно – логистична компания, търсим Специалист продажби бизнес клиенти:

Отговорности:

•    Проактивно предлагане на услугите на компанията /предимно продажби по телефона, но се предвиждат и face-to-face срещи/,
•    Привличане на нови бизнес клиенти – B2B / изцяло бизнес клиенти/,
•    Преговаряне на цени и условия, търсейки най-добрия резултат,
•    Комуникиране с търговски компании от различни точки в Европа и България,
•    Изграждане на дългосрочни бизнес отношения.

Изисквания:

•    Търговски ориентирана личност с умения за водене на преговори,
•    Отлични комуникативни и презентационни умения,
•    Самоинициативна личност, ориентирана към постигане на резултати,
•    Отлично владеене на английски език / минимум Б1/,
•    Предишен опит в транспортно-логистична компания и/или на подобна позиция ще се счита за сериозно предимство.

Компанията предлага:

•    Отлично възнаграждение: фиксирано заплащане плюс бонусна схема,
•    Допълнителен социален пакет,
•    Модерен офис,
•    Възможност за професионално развитие.
              Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете актуална автобиография. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
              Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната агенция по заетостта №1814/8.12.2014г.