Добавено на 1 year ago

Диагностик - товарни автомобили

Населено мястоOblast Burgas, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2022-12-12

ИндустрияEngineering and Technical

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на наш доверен клиент, водеща компания за продажба на висок клас товарни автомобили, търсим да назначим в гр. Бургас:

Диагностик товарни автомобили

Задължения:

•    Диагностика на товарни автомобили;
•    Откриване и отстраняване на сложни проблеми и дефекти;
•    Настройка на електрически и електронни системи;
•    Работа с програма за автодиагностика;

Изисквания към кандидатите:

•    Предишен опит в диагностиката на товарни автомобили – 1 година;
•    Завършено техническо образование - предимство;
•    Опит в работата с диагностична апаратура – задължително условие;
•    Владеене на английски или немски език – предимство;
•    Умение за работа в екип;
•    Добра логическа мисъл за откриване на проблеми, прецизност и бързина в действията;
•    Качествено изпълнение на поставените задачи в срок.

Компанията предлага:

•    Постоянен трудов договор;
•    Атрактивна фиксирана месечна заплата и допълнителни социални придобивки;
•    Приятна и колегиална атмосфера;
•    Предизвикателна и динамична среда;
•    Възможност за придобиване на нови знания.

Ако притежавате необходимите умения и имате интерес към позицията, изпратете автобиографията си още днес!

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014