Добавено на 1 year ago

Търговски представител - Югоизточна България

Населено мястоOblast Burgas, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2023-02-02

ИндустрияSales and Retail

Към настоящия момент, за нашия доверен клиент „Rauch Bulgaria” – международна компания и водещ производител на плодови сокове и напитки, търсим да назначим динамична и организирана личност за позицията:

Търговски представител – Югоизточна България

Основни отговорности:

  • Договаря портфолио и целеви обеми с всеки клиент.
  • Инициира и провежда промоционални дейности в рамките на одобрен бюджет.
  • Прави презентации и провежда обучения на своите клиенти по продукти.
  • Участва в подготовката и провеждането на преговори по търговски условия.
  • Следи постоянно ценовото позициониране на всички елементи от портфолиото.
  • Осигурява най-доброто възможно позициониране на вторичните материали за показване.
  • Гарантира качествено обслужване на клиентите.
  • Участва в търговски събития като търговски панаири, изложби и др.

Основни изисквания:

  • Предишен опит като търговски представител минимум 1 година.
  • Умение за свободно общуване с клиенти.
  • Ориентираност към постигане на високи резултати.
  • Работно ниво на английски език.
  • Активен шофьор кат.В.

 Компанията предлага:

  • Възможност за работа в голяма международно призната компания с високи стандарти за работа.
  • Мотивиращо възнаграждение.
  • Допълнителни социални придобивки.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014