Добавено на 1 year ago

Консултант с немски език

Населено мястоOblast Plovdiv, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2023-04-11

ИндустрияCall Centre and Customer Service

The Adecco Group е световният лидер в сферата на човешките ресурси и е една от компаниите в листата на Global Fortune 500. В Adecco ежедневно свързваме над 700 000 души от 60 държави по света с възможности за работа при водещи и проверени работодатели. Но нашата цел надхвърля просто да намираме нова работа за хората – нашата цел е да помогнем на Вас да откриете пълноценна работа, идеалната позиция, на която ще правите това, което обичате. А това не е просто работа за нас, това е нашата страст!

За един от нашите доверени партньори – Капита – компания, която предоставя дигитални услуги, изготвя иновативни решения за своите клиенти и улеснява връзката между бизнеса и клиента, търсим Консултант с немски език.

Отговорности:

•    Комуникация с клиенти по имейл или по телефон и отговаряне на запитвания
•    Разрешаване на проблеми с продукти/услуги и предоставяне на текуща помощ на клиенти
•    Промотиране и продажба на продукти и услуги
•    Осъществяване на продажби след обработка на клиентски заявки.
•    Обработка за запитвания, свързани с продукти/услуги от мобилен оператор
•    Проверка и записване на данни или документация за контакти с клиенти в система
•    Обработване на информация и поддръжка на база данни

Изисквания:

•    Отлично владеене на писмен и говорим немски език
•    Предишен опит в активна комуникация с клиенти
•    Опит или интерес в сферата на продажби ще се счита за предимство
•    Добри комуникативни умения
•    Добра организираност
•    Умения за боравене с Майкрософт офис пакет

Какво предлагаме:

•    Атрактивна заплата
•    Възможност за бонус на база резултати и продажби
•    Интензивна обучителна програма
•    Възможност за работа от вкъщи след обучителен период
•    Възможност за работа на 8 или 6 часа на ден
•    Допълнително здравно осигуряване
•    Ваучери за храна
•    Удобна офис локация

Ако имате интерес да се присъедините към нов и динамичен екип, да приложите своите знания и  умения, изпратете своята кандидатура още днес.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.