Добавено на 11 months ago

Сезонен търговски представител  - Карлсберг

Населено мястоOblast Varna, Bulgaria

Нивo на позициятаStaff

Дата на добавяне2023-05-03

ИндустрияSales and Retail

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.
Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.
Към настоящия момент Адеко търси да назначи за свой доверен партьор – КАРЛСБЕРГ България, служители на позиция:
Вашите задължения ще включват:

• Посещаване на търговски обекти с цел следене за наличности на продуктите на компанията;
• Договаряне на присъствие на продуктите на компанията в обектите;
• Подреждане на продуктите съгласно фирмените стандарти;
• Поставяне и подмяна на рекламни материали в обектите;
• Изготвяне на отчети за дейността.
Изисквания към кандидатите:

• Валидна здравна книжка – задължително условие;
• Добри комуникативни умения;
• Умения за работа в динамична среда;
• Шофьорска книжка и желание за чести пътувания в гр. Бургас и околностите;
• Предишен опит на подобна позиция ще е предимство.
Ние предлагаме:

• Служебен автомобил;
• Приятна работна атмосфера;
• 100% коректно отношение.
Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014.