Добавено на 2 months ago

ОПЕРАТОРИ И НАСТРОЙЧИЦИ С ЦПУ

Населено мястоOblast Plovdiv, Bulgaria

Нивo на позициятаStaff

Дата на добавяне2024-02-01

ИндустрияManufacturing and Production

Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.
От името на наш доверен и утвърден клиент, търсим: ОПЕРАТОРИ И НАСТРОЙЧИЦИ С ЦПУ
Основни задължения:
- Обслужване на машини;
- Контрол на качеството на произведената продукция;
- Сглобяване на детайли;
- Поръчка на необходими материали;
- Попълване на производствената документацията.
Основни изисквания:
- Средно образование;
- Опит в производството;
- Отговорност и внимание към детайлите;
- Предходен опит на подобна позиция е предимство.
Компанията предлага:
- Постоянна работа в стабилна компания;
- Мотивиращо възнаграждение + увеличение на заплатата, според личните резултати;
- Ваучери за храна;
- Различни бонуси;
- Работа на 3 смени;
- Осигурен транспорт от Пловдив и Асеновград или покриване на частични разходи за гориво.
В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814.