Добавено на 1 year ago

СТАРШИ СЧЕТОВОДИТЕЛ ОПЕРАТИВНИ ДЕЙНОСТИ

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2023-04-11

ИндустрияManufacturing and Production

За наш доверен клиент – международна минна компания, в момента търсим да назначим СТАРШИ СЧЕТОВОДИТЕЛ ОПЕРАТИВНИ ДЕЙНОСТИ

Задължения и отговорности:

• Подготвя и анализира финансова информация за изготвяне на финансови и счетоводни отчети съгласно процедурите на Дружеството и законовите разпоредби

• Осчетоводява и контролира всички документи свързани с оперативните разходи и приходи на компанията

• Подготвя и анализира оперативни месечни, тримесечни и годишни отчети

• Одобрява плащания в съответствие с процедурите на компанията

• Следи за спазването на действащото данъчно законодателство и осигурява съответствие с нормативни изисквания към счетоводните записи

• Активно участва при изготвянето на годишните данъчни декларации на дружествата в съответствие с текущите нормативни изисквания

Основни изисквания:

• Минимум 3 години опит в сферата на счетоводството и финансите

• Много добро познаване на нормативни актове, свързани с данъчно, осигурително, трудовото и гражданско законодателство

• Опит в работата с Международни Счетоводни Стандарти

• Висше икономическо образование – Финанси или счетоводство

• Отлично владеене на английски език

• Опит със счетоводен софтуер

• Отлични познания за работа с MS Office: Word, Excel

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете актуална автобиография. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната агенция по заетостта №1814/8.12.2014