Добавено на 2 years ago

Продавач-консултант

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаStaff

Дата на добавяне2022-04-13

ИндустрияSales and Retail

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.
За наш доверен партньор Plesio - международна компания с 40-годишна история и лидер на пазара на ИТ продукти и офис консумативи, търсим да назначим:

Основни задължения:
- Обслужване на клиенти;
- Изготвяне на оферти и РС конфигурации;
- Приемане на стока;
- Подреждане на продуктите в магазина.
Изисквания:
- Опит на подобна длъжност ще се счита за предимство;
- Добри комукационни умения;
- Отговорно отношение към поставените задачи.
Ние предлагаме:
- Възможност за работа в млад и динамичен екип;
- Месечно заплащане: 1 200 лв. нетно и отделно бонус ситема;
- Работно време по график - 40 часова работна седмица;
- Фирмени обучения;
- Възможност за кариерно развитие.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814/8.12.2014.