Добавено на 11 months ago

Началник цех

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаManager

Дата на добавяне2023-05-26

ИндустрияEngineering and Technical

За един от нашите доверени клиенти, международна производствена компания, автомобилен сектор,  търсим да назначим Началник цех.
Отговорности:
-Ръководи дейността на производствената площадка, съобразно утвърдения производствен план
-Контролира своевременното снабдяване на производствената площадка с инструменти, машини, суровини, комплектовка, работно облекло и лични предпазни средства
-Следи и отговаря за производството на качествена продукция в съответствие с изискванията на Техническата документация. При регистриране на некачествена продукция над допустимите норми, спира производството и предприема необходимите действия за разрешаване на проблема.
-Осъществява организационния процес, свързан с поддръжката и ремонта на машините и оборудването за производството
-Следи за изпълнението на производствения план-график на производствената площадка
-Осигурява складирането и съхраняването на готовата продукция
-Контролира спазването на производствената и технологична дисциплина, правилата за охрана, безопасност и хигиена на труда
-Води и съхранява производствената документация на производствената площадка.
-Организира редовното провеждане на инструктаж и обучение за безопасност на труда.
Изисквания:
-Висше Техническо образование – Мехатроника, Автомобилостроене/Машиностроене
-Опит в управлението на хора
-Опит в управлението на производствени процеси
-Опит с ERP система
-Английски език
Компанията предлага:
-Възможност за придобиване на нови знания и умения
-Дългосрочни и коректни трудови взаимоотношения
-Работа в енергичен и мотивиран екип от специалист
-Отлично възнаграждение
-Социални придобивки
Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете актуална автобиография. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната агенция по заетостта №1814/8.12.2014