Добавено на 1 year ago

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Населено мястоOblast Plovdiv, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2023-05-03

ИндустрияSales and Retail

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.
Към настоящия момент, Adecco търси да назначи за свой клиент, фирма предлагаща решения в сферата на животновъдството: ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Основни задължения:
·       Проактивно търси, осъществява контакт и води преговори с фермерски производители
·       Инициира и организира срещи за продажба на селскостопанска техника
·       Извършва дейности като: изготвяне на оферти, преговаряне на условия и сключване на договори
·       Ежедневно презентира компанията и нейните продукти

Основни изисквания:
·       Релевантно образование – в Агро сектора
·       Придобит предишен опит в сферата на търговията
·       Владеенето на английски или немски език ще се счита за предимство
·       Добра компютърна грамотност  - MS Office
·       Комуникативност и презентационни умения
·       Способност за оценка нуждите на клиента и възможност за представяне на решения спрямо тях
·       Шофьорска книжка и готовност за постоянни пътувания

Компанията предлага:
·       Присъединяване към млад и динамичен екип
·       Обучение и възможности за развитие
·       Бонусна система, обвързана с постигнатите резултати
·       Служебен автомобил
В случай, че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.