Добавено на 1 year ago

Асистент в Кухня- непълен работен ден

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаStaff

Дата на добавяне2023-05-03

ИндустрияCatering and Hospitality

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света.
Във връзка с дейността на наш клиент, световна верига за бързо приготвяне на пици в България, търсим да назначим:
Асистент в Кухня- непълен работен ден;
Предишен опит не е необходим, като позицията е подходяща и за студенти.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Часова ставка – 6,50 лв. нетно (чисто);
• Работен график, който се изготвя всяка седмица, според вашите възможности;
• Гъвкаво работно време на 4,6,8,10 и 12 часови смени;
• Работа с млад и позитивен екип;
• Възможността да съчетавате работата с образованието;
• Конкурентно възнаграждение, заплащане обвързано с личните резултати и постижения;
• Трудови и социални осигуровки;
• Въвеждащо обучение, което се заплаща;
• Локация - различни търговски обекти (молове);
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Приготвяне на различни видове храни;
• Приемане на поръчки от клиенти на каса и тяхното обслужване;
• Обслужване на високо ниво на клиентите;
• Отговарност за качеството на издадената продукция;
• Задачите по-горе се извършват на ротационен принцип и график на работа;
ИЗИСКВАНИЯ:
• Средно образование;
• Възможност за работа на гъвкаво работно време;
• Желание за работа в динамична среда;
Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014.