Добавено на 1 year ago

Асистент в магазин за Дамска мода – непълен работен ден

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаStaff

Дата на добавяне2022-07-26

ИндустрияSales and Retail

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света.
Във връзка с дейността на наш клиент, магазин на известна немска модна марка за дамско облекло, търсим да назначим:
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Обслужване на високо ниво на клиентите на магазин за дамска мода;
• Индивидуален подход към всеки клиент;
• Грижа за отличния вид на търговския обект според заложените от фирмата стандарти;
• Организиране на различни маркетингови мероприятия и кампании.
ИЗИСКВАНИЯ:

• Предимство е опит в продажбите в сферата на модната индустрия;
• Работа със складова програма, MS office;
• Добро познание на английски език е предимство.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Приятна работна обстановка в магазин на известна модна немска марка за дамско облекло;
• Локация – SERDIKA Center, работа по график, който се изготвя месец за месец;
• Часова ставка - 5,50 лв. нетно (чисто);
• Възможност и за работа повече от 80 часа месечно, по ваше желание.
Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014.