Добавено на 2 years ago

Асистент в счетоводен отдел ( ,,Карлсберг'' стажантска програма)

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаStaff

Дата на добавяне2022-07-26

ИндустрияFinance and Accounting

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси.
За нашият доверен партньор - Карлсберг - една от водещите пивоварни групи в света днес, ние търсим служители за позицията:
Какво предлагаме:
- Придобиване на корпоративен опит в международна компания , лидер в дейността си;
- Локация: Бизнес парк , Младост 4;
- Работно време: понеделник - петък от 08.30 до 16.30ч.;
- Работа в динамична работна атмосфера и въвеждащо обучение.
Основни задължения:
- Участие в  счетоводни процеси и проекти;
- Изготвяне и предоставяне на отчети и финансови анализи;
- Административно подпомагане на счетоводния екип;
- Поддръжка на финансови системи и инструменти.
Изисквания:
- Висше образование или студент в последната година по счетоводство/финанси;
- Добри умения с  Microsoft office;
- Отлично владеене на писмен и говорим английски език;
- Гъвкава, добре организирана и проактивна личност със силни комуникативни и аналитични умения.
Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814 от дата 08.12.2014 г.