Добавено на 1 day ago

Диспонент

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2024-04-26

ИндустрияTransportation and Logistics

Диспонент

За наш клиент - спедиторска компания с доказан опит, търсим „Диспонент“:

Отговорности:

• Организира международни автомобилни превози;
• Възлага транспортни курсове на водачите и проследява изпълнението им;
• Изготвя графици, транспортни схеми и маршрути;
• Договаря цени и условия за осъществяване на международни превози;
• Отчита приключилите транспортни курсове – оперативно и финансово;
• Комуникира с шофьорите и съдейства за безпроблемното протичане на курса.

Изисквания:

• Опит на подобна позиция;
• Владеене на английски език;
• Умение за работа в екип;
• Работа със специализирани системи и приложения свързани с транспорта, включително и GPS системи за контрол;
• Лидерски качества -  умения за ръководене на хора (управление на шофьорите за които отговаря);
• Квалификациите за ръководител на транспортна дейност за превоз на товари и за консултант по ADR (ще се счита за предимство);
• Свидетелство за управление на МПС категория Б.

Компанията предлага:

• Работа в бързо развиваща се компания с млад и сплотен колектив;
• Възможност за професионално развитие на Вашите компетенции и израстване в компанията;
• Въвеждащо обучение;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Комфортен и модерен офис с отлична локация (в непосредствена близост до метростанция).

Изпратете своята автобиография още днес!
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.