Добавено на 1 year ago

Мениджър продажби "Кредитиране"

Населено мястоOblast Shumen, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2023-03-07

ИндустрияBanking and Insurance

От името на наш клиент, фирма за кредитно посредничество, търсим мотивиран и амбициозен кандидат, който ще бъде част от утвърден екип професионалисти и ще заеме позиция:

Мениджър продажби „Кредитиране“

Основни задължения:

•    Да привлича и задържа кредитни консултанти, за да създаде екип;
•    Обслужва и консултира индивидуални и корпоративни клиенти;
•    Привлича и развива клиентската база;
•    Изготвя справки и отчети;
•    Проследява новостите за продуктови изменения;
•    Изпълнява поставените търговски цели и бюджет;

Изисквания за длъжността:

•    Опит във финансова/кредитна институция или регистриран кредитен посредник;
•    Опит в структуриране на кредитни сделки на физически и юридически лица;
•    Познания в областта на приложимото законодателство;
•    Умения за анализ на специализирана информация;
•    Комуникативни умения за работа с клиенти;
•    Инициативност и активност;
•    Комуникативност и гъвкавост в отношенията с хората от екипа;
•    Точност и прецизност към детайла;
•    Компютърна грамотност – работа с MS Office с акцент върху ползване на MS Excel

Компанията предлага:

•    Дългосрочно споразумение за взаимно доверие;
•    „Прозрачна” и привлекателна работна среда, допринасяйки за компетентността и професионалното развитие на всеки служител на компанията.
•    Условия за персонално развитие и реализация на всеки член на екипа. Утвърденият кандидат ще придобие знания и умения, които ще му помогнат в кариерното израстване.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014