Добавено на 10 months ago

„Настройчик“ в автомобилно производтсво

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2023-05-26

ИндустрияEngineering and Technical

Ние предлагаме:
  • Работно време: Трисменен режим на работа /първа, втора, нощна смяна/;
  • Възможност за придобиване на нови знания и професионално развитие;
  • Фирмено обучение;
  • Социални придобивки – ваучери за храна;
  • Осигурен транспорт за Ботевград и Правец .

Отговорности:
  • Извършва монтаж и демонтаж на шприцформи от шприцмашини;
  • Настройва режимите на работа на шприцмашини и извършва технологични проби;
  • Извършва корекции в настройката режима на работа на шприцмашини при възникване на проблеми (напр. отклонения от производствения цикъл, отклонения в качеството на детайлите и др.);
  • Извършва техническо обслужване, открива и отстранява неизправности във функционирането на шприцмашини и инструменти.

Изисквания:
  • Средно или висше техническо образование;
  • Работа с технически чертежи;
  • Работа с измервателни средства (шублер, микрометър).

Предимство:
  • Опит като настройчик на шприцмашини;
  • Познания за функционалността и изискванията за поддръжка на технологичното оборудване;
  • Опит за работа със SAP системи;
  • Английски език – основни знания и умения.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814/08.12.2014г.