Добавено на 7 months ago

Търговски консултант на черна техника - Samsung

Населено мястоOblast Stara Zagora, Bulgaria

Нивo на позициятаStaff

Дата на добавяне2024-01-30

ИндустрияSales and Retail

Към настоящия момент, Адеко търси да назначи за партньор – един от най-големите производители на електроника в света, служител за позицията:

Търговски консултант на черна техника  SAMSUNG

Изискванията към кандидата:

  • Отлични комуникационни и търговски умения;
  • Умения за работа в екип и мотивация за развитие;
  • Отговорност към поставените задачи;
  • Добро ниво на владеене на английски език;
  • Предишен опит на сходна позиция се счита за предимство.

Вашите задължения включват:

  • Проактивно и компетентно представяне на асортимента на марката, с цел увеличаване на продажбите;
  • Отчитане на извършената дейност чрез дневни и седмични репорти;
  • Мърчандайзинг на обособените зони, в поверения търговски обект;

Ние предлагаме:

  • Месечно възнаграждение – 1500 – 1900лв. нето (основна заплата и бонуси);
  • Трудов договор – 40 часова - 5 дневна работна седмица;
  • Работно време от сряда - неделя, от 11.00ч. - 19.30ч.;
  • Служебен телефон;
  • Възможност за изграждане на опит в голяма международна компания – световен лидер за черна и бяла техника;
  • Работа в динамична и предизвикателна среда, като част от млад и мотивиран екип;
  • Периодични екипни срещи за фирмени обучения за надграждане на знания, презентационни и търговски умения, личностно развитие и изграждане на екипа.

Позицията предизвика Вашия интерес? Не се колебайте да кандидатствате още сега!

Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014