Добавено на 5 months ago

СПЕЦИАЛИСТ ОФЕРТЕН ОТДЕЛ /ЦЕНООБРАЗУВАНЕ/

Населено мястоOblast Plovdiv, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2024-02-08

ИндустрияAdministration

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на наш доверен клиент, търсим да назначим: СПЕЦИАЛИСТ ОФЕРТЕН ОТДЕЛ /ЦЕНООБРАЗУВАНЕ/

Основни задължения:

- Проверява доставните цени в документите за покупка и изяснява разликите при наличие на такива с доставчиците.
- Получава, съхранява и отговаря за поддържането на актуалния статус на цените на пълната продуктова гама.
- Изготвя ценови листи в компанията и ги актуализира в софтуера.
- Съвместно с търговците определя цени за клиенти, като следи за заложната фирмена рентабилност и маржове.
- Изготвя и контролира изходящи оферти във фирмата и ги въвежда в софтуера на компанията.
- Води кореспонденция с настоящи и бъдещи доставчици на фирмата относно цени и условия на доставка, преобладаващо на английски , писмено и устно.
-  Дневни и месечни отчети за продажбите и справки относно ценови условия на клиенти;
-  Справка за годишни отстъпки по клиенти.

Основни изисквания:

- Предходен опит на подобна позиция е задължително условие;
- Завършено висше икономическо образование е предимство;
- Владеене на отлично ниво на Английски език писмено и говоримо;
- Опит в работа с цени и ценообразуване, анализиране, проучване и планиране;
- Поемане на отговорност и опит с контрола върху цените;
- Умение за анализиране и презентиране на икономически данни и показатели;
- Много добра работа с ERP програма и Excel.

Компанията предлага:

- Добро възнаграждение;
- Работа в стабилна и развиваща се компания;
- Ваучери за храна;
- Въвеждащо обучение;
- Работа на Редовна смяна от Понеделник до Петък;
- Събота и Неделя се почива.

ПРЕПОРЪЧАЙ ПОЗНАТ И СПЕЧЕЛИ БОНУС!

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете Автобиографията си! Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814