Добавено на 1 month ago

Главен експерт автоматизация

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2024-06-11

ИндустрияManufacturing and Production

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света.

За нашият партньор – Coca-Cola, най- големият производител, дистрибутор и търговец на безалкохолни напитки, концентрати за производство на безалкохолни напитки и сиропи в света, търсим да назначим:

Отговорности:

  • Експлоатира съоръженията в част автоматизация, софтуер и хардуер пряко свързани с производствения процес и производствените линии на територията на завора;
  • Поддържа Оборудването в част автоматизация в работоспособно и безотказно състояние с цел ефективно използване на производствените линии и високо качество на произведения продукт;
  • Води и/или участва в нови проекти с цел оптимизация на параметрите на производственото оборудване;
  • Оценява предложения за подобрения. Поддържа база данни и техническа документация осигуряваща актуална информация за производствените процеси включително чертежи, електронни схеми и стойности;
  • Изпълнява стриктно процедурите на компанията.

Изисквания:

  • Висше образование в областта на електроника или автоматизация;
  • Компютърна грамотност, познания/ работа с програмируеми контролери PLC;
  • Опит/познания в настройване и програмиране на измервателни уреди, процеси и системи;
  • Притежание на най-малко трета квалификационна група по електробезопасност, съгласно Правилника за безопасност и здраве при работа по електрообзавеждането с напрежение до и над 1000V;
  • Свободно владеене на английски език;
  • Предишен професионален опит в сферата на автоматизацията е предимство.

Ние предлагаме:

  • Работа в динамична среда, стимулираща постигане на високи резултати;
  • Организиран служебен транспорт от/до София, Драгоман, Сливница и Костинброд;
  • Подпомагане с пакет за РЕЛОКАЦИЯ за кандидати с отдалечена локация/покриване на гориво за по- близки локации, където няма осигурен транспорт.

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014.