Добавено на 1 week ago

ОПЕРАТОР НА МАШИНА

Населено мястоOblast Plovdiv, Bulgaria

Нивo на позициятаStaff

Дата на добавяне2024-09-12

ИндустрияManufacturing and Production

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.
От името на наш доверен партньор, търсим да назначим:

Задължения:

  • Проследяване на производствения процес на шприц машини.
  • Зарежда машината с материал и следи за качественото и количествено изпълнение на производствените задачи.
  • Помага при смяната на матриците под прякото наблюдение на настройчика на шприц машината.
  • Извършва качествен контрол на шприцованите детайли, инспектира готовия продукт и контролен скрап.
  • Поддържа производствени параметри спрямо технологичните изисквания.
  • Осигурява непрекъсната работа на машините.
  • Докладвайте правилно в системата производителността на машината и формата.

Изисквания:

  • Средно Образование
  • Предишен опит е предимство
  • СОБСТВЕН ТРАНСПОРТ (работа на смени)

Необходими умения:

  • Сръчност
  • Дисциплина
  • Способност за работа в екип.
  • Фокусиран върху детайлите

Компанията предлага:

  • Добро заплащане
  • Допълнителни бонуси за ефективност.
  • Обучение
  • Взможност за развитие в международна компания

В случай, че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си.
Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814