Добавено на 3 weeks ago

Фасилити инженер

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2024-08-27

ИндустрияEngineering and Technical

За един от нашите доверени клиенти - компания в сферата на производство на електронни модули, системи, комплексни продукти и услуги, сме в търсене на Facility Engineer, който да съдейства със съпътстващите системи като Building Management Systems, грижа за инсталации, ОВК, обслужващи фирми, комуникация с доставчици и подизпълнители.

Основните задължения:
 -  Участва активно в планирането и изпълнението на всички дейности по превантивна поддръжка и ремонт на сградни инсталации.
 -  Анализира и идентифицира причините за проблемите със сградните инсталации и ги разрешава.
 -  Активно комуникира и контролира работата на подизпълнителите.
 -  Следи складовата наличности и поръчва резервни части, материали и консумативи за нуждите на отдела.
 -  Изготвя и актуализира техническата документация, графици за поддръжка на съоръженията, протоколи и доклади.

Изисквания:
 -  Инженерно образование
 -  Предходен опит на сходна позиция минимум 2 години.
 -  Добра компютърна грамотност.
 -  Отлични умения с AutoCAD.
 -  Много добро ниво на английски език.

Компанията предлага:
 -  Възможност за кариерно развитие в установена компания.
 -  Обучения според нуждите на служителя.
 -  Стандартно работно време - 8.00 - 16.30 часа.
 -  Допълнителни социални придобивки - ваучери за храна, кдопълнително здравно осигуряване и Multisport card
 -  Бонуси при постигнати резултати.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814