Добавено на 2 months ago

Касиер - консултант

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаStaff

Дата на добавяне2024-06-12

ИндустрияAdministration

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света.

От името на наш доверен клиент, търговска фирма за изолационни системи, сухо стоителство и строителна химия, търсим да назначим енергичен човек, с добри организационни и административни умения, който да заеме позиция:

Касиер консултант

Основни задължения:

  • Посреща и консултира клиенти за качествата на предлаганите стоки;
  • Координира и административно обслужва продажбите – следи за наличните количества от стоки, приема, съхранява и предава парични средства;
  • Въвежда подаваните заявки;
  • Извършва касови операции и води изрядна отчетност;
  • Работа със специализиран софтуер;
  • Комуникация с клиенти;
  • Изготвяне на приходни и разходни документи, отразява движенията на паричните средства в каса;

Основни изисквания:

  • Завършено висше образование – Икономическо или техническо/инженерно.
  • Познания по MS Office.
  • Мотивираност, енергичност и умение за работа в динамична среда.
  • Търговски усет и желание за дългосрочно развитие.
  • Любезно обслужване на клиенти и прецизно изпълнение на поставените задачи.
  • Жекание за работа в млад, амбициозен и мотивиран екип.

Компанията предлага:

  • Възнаграждение – 1900-2100лв. нето (с включени ваучери за храна);
  • Служебен лаптоп и телефон;
  • Работно време от понеделник до петък /8ч до 17ч/;
  • Възможност за професионална реализация и развитие;
  • Динамична и предизвикателна работна среда;
  • Отлични условия на труд, коректни отношения и приятна работна атмосфера в приветлива офис среда.

Предложението предизвика интереса Ви, кандидатствайте още сега!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814/08.12.2014г.