Добавено на 2 months ago

Специалист търговия на енергийни продукти

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2024-06-21

ИндустрияPublic Sector

За наш клиент - динамично развиващa се компания в сектор „Енергетика”, специализирана в управление на процесите на реализация на енергийни продукти, с фокус върху енергията от възобновяеми източници, търсим да назначим Специалист търговия на енергийни продукти.

Отговорности:

- Ежедневно планиране на покупки и продажби на електрическа енергия и търговия на борсови пазари;
- Регулярен мониторинг и анализ на цените на електрическата енергия на местния и регионални пазари;
- Изготвяне на месечен сетълмент и справки за балансиращата група на търговеца;
- Регулярна комуникация с клиенти и други контрагенти на дружеството, включително с операторите на борсови пазари за търговия с електрическа енергия, оператора на балансиращия пазар и електроразпределителните дружества;
- Разработване на нови и ценообразуване на предлаганите от компанията продукти;
- Изготвяне на доклади, справки, анализи свързани с търговската дейност на компанията;

Изисквания:

- Висше образование в сферата на икономика, статистика, математическа или инженерна специалност;
- Отлични компютърни умения – MS Office и MS Excel;
- Английски език;
- Организационни умения и аналитично мислене;
- Умения за работа с Advanced MS Excel и Power Query ще се счита за предимство;
- 1+ години опит в компания търговец на електроенергия ще се счита за предимство;

Компанията предлага:

- Динамична и интересна работа;
- Развитие в един от най-динамичните и интересни сектори;
- Възможност за кариерно развитие
- Атрактивно възнаграждение – фиксирана месечна заплата и годишен бонус
При интерес, изпратете свое CV на български или английски език. Ще се свържем с одобрените по документи кандидати.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.